Gözde Koltuk 40 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren koltuk üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; modern ve avangart koltuk üretimine devam etmektedir.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede koltuk sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Gözde koltuk yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

İYİ GÜNLERDE KULLANMANIZ
DİLEĞİYLE

ABOUT US

Gözde Collection of the seat during the production of knowledge and experience with more than 40 years, is excited to share with our valued customers. Since its inception, our company has a professional staff engaged in the production seat; It continues the modern and avant-garde armchairs.

Medium-sized seat in a short time thanks to a business sector, although from the first moment of its establishment and have the determination to succeed importance given to quality has been recognized this principle and never give up.

Company unchangeable principle is always quality, service, timely delivery and reasonable prices.
The guarantee success and sustainability in the production and quality of service are the principles of honesty Gözde Collection of seat you thanking your interest and support will continue to serve today and in the future.

USING GOOD DAYS
WISHING

ADDRESS
Factory: Küçük Sanayi Sitesi 18. Sk No : 22 – 23 24

Phone:+90 224 718 53 85
Fax:+90 224 718 51 09
Email: siparis@gozdecollection.com